هوش تجاری سپند، راهکاری مطمئن برای پیشرفت

درباره شرکت بهینه سپند

شرکت تصمیم یاران بهینه سپند، فعالیت خود را در زمینه هاي سیستم هاي هوشمند، فناوري هاي نوین، نرم افزارهاي مدیریتی تحلیلی و هوش تجاري از سال 1398 آغاز کرده است و در این راستا اقدام به ارائه نرم افزار و داشبورد مدیریتی سپند نمود. این نرم افزار با استفاده از هوش تجاري و ترکیب نمودن قابلیت هایی همچون ارائه تجزیه و تحلیل پویا و به کارگیري آنی داده ها، به مدیران ارشد توانایی اخذ تصمیمات تحلیلی و تجاري مبتکرانه و فوري را می دهد و به بهترین نحو،داده ها را به دانش تبدیل می کند و در این راستا توانسته مجوزات و گواهینامه های زیر را دریافت کند:

  • عضویت در شورای‌عالی انفورماتیک
  • عضو سازمان نظام صنفی خدمات رایانه‌ای
  • دارای گواهی دانش‌بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری
  • عضویت در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران

هدف عمده این نرم افزار سهولت درتصمیم گیري مدیران، در همه جا و بهره برداري از پتانسیل واقعی داده هاي بزرگ می باشد. این مجموعه با بهره مندي وتکیه بر دانش نیروهای متخصص وجوان خود، هم اکنون در حال ارائه خدمات به طیف متنوعی از مشتریان خود می باشد خود می باشد.

چشم‌انداز سپند، اعتلاء پیشرفت سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی با به‌کارگیری به‌روزترین تکنولوژی‌های هوش تجاری به‌منظور افزایش شفافیت، تسهیل در تصمیم‌گیری بهینه و ارتقای سیستم‌های مدیریتی می‌باشد؛ و ماموریت سپند انتخاب اول صنعت بانکداری کشور برای توسعه راهکارهای هوش تجاری و داده کاوی می باشد.

امروز این شرکت افتخار دارد که با بهرهمندی از توان دانش آموختگان دانشگاههای برتر داخل و خارج کشور، تاکنون موفق به مدیریت و اجرای پروژههایی برای وزارتخانهها و سازمانهای دولتی کشور و سازمانهای خصوصی شده است. فعالیتهای اصلی شرکت عبارتند از :

  • تحلیل سیستم موجود و طراحی شاخصهاو سنجه های عملکرد و استراتژیک
  • هوش تجاری (Business Intelligence)
  • داده کاوی (Data Mining)
  • انباره داده (Data warehouse)
  • تحلیل و مدیریت دادههای عظیم (Big data)
  • مشاوره و برنامه ریزی راهبردی

با توجه به اهمیت موضوع و استفاده از راهکارهای هوش تجاری در سازمان میتوان مشتریان سپند را در شش گروه دسته بندی نمود:

در حال حاضر، مخازن داده الکترونیکی بسیار بزرگی به وسیله بانکها و شرکتهای بیمه و دیگر مؤسسات مالی در دنیا نگهداری میشود. این صنایع به دلیل رویارویی با حجم زیاد داده ناشی از عملیات روزانه سیستمهای عملیاتی، با مشکلاتی از جمله نحوه جمعآوری، نگهداری، تحلیل و استفاده مؤثر از آن مواجه شده اند،که جهت برطرفسازی این مشکل استفاده از انبار داده واحد ضروری به نظر میرسد.

با به کارگیری سامانه انباره داده و سیستم هوش تجاری ، این صنایع از وضعیت تمرکز صرف در ارائه خدمات، به تمرکز بر خواستههای مشتری روی آورده و تحول چشمگیری خلق میکنند. عملیاتی کردن هوشتجاری و بهره گیری از کاربردهای آن مزایای رقابتی زیادی دربانکها و شرکتهای بیمه ایجاد میکند و بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری افزایشی در زمینه فناوری اطلاعات بوجود میآورد. سپند مفتخر است که توانسته که خدمات خوبی در این حوزه به مشتریان خود ارائه دهد.

با تیم ما ملاقات کنید

ما کاری را که انجام می دهیم دوست داریم و آن را با علاقه انجام می دهیم

مجتبی کندوانی

مدیر عامل

علی نوری

مدیر فنی

خانم جهانگیری

توسعه دهنده

علومی

طراح

تعدادی از مشتریان ما

فهرست
error: این سایت حفاظت شده است !!