خدمات ما

“هوش تجاری” شیوه ای هوشمندانه برای تهیه شاخص های مهم هر کسب و کار است که با تجزیه و تحلیل داده های سازمان به مدیران کمک می کند، کیفیت تصمیمات سازمانی خود را ارتقا بخشند. ما در در “هوش تجاری سپند” به دنبال بهینه سازی، تحلیل، کنترل و دیده بانی عملیات و فرایندهای کسب و کار هستیم تا بتوانیم مدیران سازمان را در تحقق اهداف سازمانی با هوش تجاری یاری رسانیم.

هوش تجاری سپند، ابزاری برای تصمیم گیری

امروزه وجود نرم افزاری یکپارچه و تحت وب در پروژه ها جهت مدیریت گردش اطلاعات و اسناد و تجمیع آنها احساس می شود. نرم افزاری که بتواند وحدت رویه ایجاد کرده و بستری فراهم کند تا افراد به صورت سیستماتیک و با سهولت، فرآیند گردش اطلاعات خود را با بدنه مدیریتی و دفتر مرکزی انجام دهند چرا که لازمه موفقیت در امر مدیریت، در اختیار داشتن اطلاعات به منظور استفاده در فرایند تصمیم‌گیری و مقدم بر آن مجهز بودن به مسیرهای سریع و مطمئن اطلاعاتی برای دریافت داده‌ها و ابلاغ دستورها می‌باشد.

به عبارتی جریان اطلاعات، نقش بسزایی در میزان کارایی، اثربخشی و سرعت بهر‌ه‌برداری از منابع اطلاعاتی برای دستیابی به اهداف دارد. این داده‌ها شامل اطلاعات گذشته، روند جاری و برنامه‌های آینده است. به موازات رویارویی با چالش های بزرگ‌تر و پیچیده‌تر، موضوع عدم قطعیت عوامل، زمان‌ها و هزینه‌ها جدی‌تر شده و امر تصمیم‌گیری و مدیریت به طور فزاینده‌ای مشکل‌تر خواهد شد. لذا درصورت در اختیار داشتن ابزارهای برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، مدیریتی و کانال‌های ارتباطی قوی می‌توان بر این مشکل فائق آمد.

به بیان دیگر، وجود هوش تجاری ضروری است که بتواند ضمن برخورداری از انعطاف‌پذیری کافی، داده‌های لازم را از سطوح مختلف سازمان گردآوری، پردازش، خلاصه‌سازی و ارائه نموده و در مقابل، تصمیمات متخذه را به رده‌های مختلف ابلاغ نماید.

سپند شما را باهوش تر می کند

پورتفوی متنوع سپند به عنوان یکی از حرفه ای ترین شرکت های فعال در حوزه هوش تجاری این امکان را به مشتریانش می دهد تا با اعتماد کامل، هوش تجاری را تجربه کنند. خدمات مجموعه ما شامل موارد زیر می شود:

fact_check

تدوین شاخص های کسب وکار

تیم حرفه ای ما به شما کمک می کند از بین هزاران شاخص، بهترین شاخص مرتبط با کسب و کار خود را شناسایی کنید.

verified_user

امنیت داده

 با توجه به تجربیات متنوع در صنعت داده کاوی، به راحتی داده های شما را امن خواهیم کرد تا به غیر از افراد مرتبط کسی دسترسی به آن ها نداشته باشد.

insert_chart_outlined

تحلیل داده (Big Data)

تخصص اصلی ما تحلیل داده و ساختن انبار داده است. فقط کافی است داده ها را به ما بدهید و اطلاعات غنی دریافت کنید.

more_time

پشتیبانی مداوم

خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا می دانیم و بنابراین همواره برای محصولات و خدماتمان پشتیبانی تخصصی تعریف می کنیم.

local_play

طراحی داشبورد

داشتن دانش روز هوش تجاری باعث می گردد که بتوانیم بهترین داشبوردهای مدیریتی را در مدت زمان کمی طراحی و تولید کنیم.

school

آموزش

با توجه به تغییرات مداوم این صنعت، همواره در تلاش هستیم تا دانش جدید را به مشتریان خودمان منتقل کنیم تا حداکثر بهره وری را از داده های خود ببرند.

امروز از طریق 88356280 با ما تماس بگیرید  و یا به info@sepandbi.com ایمیل بزنید

اگر به دنبال واقعیت باشید ، به دنبال پیروزی با روشهای نادرست نخواهید بود و اگر واقعیت را بیابید ، شکست ناپذیر خواهید شد!!

فهرست
error: این سایت حفاظت شده است !!