راهکاری هوش تجاری سپند برای کسب و کارها در صنایع مختلف

کسب و کارها برای ماندن در رقابت با سرعت رعد و برق حرکت می کنند. به دست آوردن برتری نسبت به رقبا نیازمند استفاده از داده ها برای تصمیم گیری های حیاتی است. کسب و کارها حجم عظیمی از داده ها را در اختیار دارند که می توانند از آنها به نفع خود استفاده کنند. بنابراین، چرا هوش تجاری مهم است؟ چگونه می تواند به شما کمک کند تا از داده های خود ارزش کسب کنید؟ ابزارهای BI نقش حیاتی در رام کردن داده‌های بدون ساختار و ارائه بصری آن‌ها در قالب نمودارها، نمودارها، نقشه‌ها و موارد دیگر دارند. آنها همچنین به افزایش بهره وری و اطمینان از تصمیم گیری موثر کمک می کنند.

در حال حاضر، مخازن داده الکترونیکی بسیار بزرگی به وسیله بانک‌ها و شرکت‌های بیمه و دیگر مؤسسات مالی در دنیا نگهداری می‌شود. این صنایع به دلیل رویارویی با حجم زیاد داده ناشی از عملیات روزانه سیستم‌های عملیاتی، با مشکلاتی از جمله نحوه جمع‌آوری، نگهداری، تحلیل و استفاده مؤثر از آن مواجه شده‌اند،که جهت برطرف‌سازی این مشکل استفاده از انبار داده واحد ضروری به نظر می‌رسد.

با به کارگیری سامانه انباره داده و سیستم هوش تجاری ، این صنایع از وضعیت تمرکز صرف در ارائه خدمات، به تمرکز بر خواسته‌های مشتری روی آورده و تحول چشمگیری خلق می‌کنند. عملیاتی کردن هوش‌تجاری و بهره گیری از کاربردهای آن مزایای رقابتی زیادی دربانک‌ها و شرکت‌های بیمه ایجاد می‌کند و بستر مناسبی جهت سرمایه گذاری افزایشی در زمینه فناوری اطلاعات بوجود می‌آورد. مجموعه هوش تجاری سپند توانسته در بخش های زیر به مجموعه های مالی کشور راهکارهای هوش تجاری ارائه دهد:

  • طراحی و پیاده­سازی سامانه هوش تجاری مدیریت هزینه و فایده پایانه­های فروشگاهی.
  • طراحی و پیاده­سازی سامانه هوش تجاری مدیریت تعهدات.
  • طراحی و پیاده­سازی نرم افزار و سامانه هوش تجاری مدیریت تفاهم نامه­ ها.
  • طراحی و پیاده­سازی سامانه هوش تجاری خدمات بیمه ای.
  • طراحی و پیاده­سازی سامانه هوش تجاری اتوماسیون اداری.
  • طراحی و پیاده­سازی سامانه هوش تجاری لیزینگ.

به دنبال راهکارهای نوین هوش تجاری هستید؟

اگر قصد دارید کسب و کار خود را به هوش تجاری مجهز کنید و همگام با تحولات تصمیم بگیرید، کافی است با ما تماس بگیرید.

فهرست
error: این سایت حفاظت شده است !!